המלצות

תנו ללקוחות שלנו להגיד מה הם חושבים עלינו

למירב היקרה , יועצת מספר אחד , עם הידע שירות ומקצועיות כמו שלך השגנו את המשכנתא הטובה ביותר עבורנו ,לא חלמנו שנקבל כזה שירות ולהכיר בן אדם אכפתי שאוהבת את העבודה ועושה אותה הכי טובה שרק הוא יודע ,עם דיוק מקצוענות ומומחיות ,ללא ספק בחרנו בטוב ביותר .

דניאלה נגרממליצה בחום

מירב תודה ללא ספק המרגיעה הלאומית ,בתהליך כל כך מלחיץ השארת לנו רוגע ושלווה בכל שיחה ופגישה תשובתייך היו ענייניות מרגיעות ומכוונות ועל כך אנחנו רוצים להודות לך

יונתן ראובניממליץ בחום

רוצה להודות על ליווי מהשורה הראשונה יד ביד צעד אחר צעד חסכת לנו הרבה כאבי ראש ,היחס הנעים, אדיב, המקצועיות והמענה המדויק על כל שאלה שעלתה בתהליך היית זמינה לנו בכל רגע נתון  הרגשנו לאורך כל התהליך שאנחנו בידים הכי טובות.

רונן יוגבממליץ בחום

מירב המקסימה! אנו רוצים להודות לך על שירות סובלנות שאין לתאר בתחום המשכנתאות את לא מקצוענית את מסטר פשוט ללמוד ממך איך עובדים עם לקוחות והבנקים , משגעת את כל מי שצריך בשביל להשיג את המטרה ואת המשכנתא הכי טובה.

אייל בכרממליץ בחום

למירב המדהימה , חייבים להודות לך על הטיפול בתיק המשכנתא שלנו בהתחלה ועד הסוף התהליך איתך היה מהנה הפכת את התהליך ממורכב לפשוט להפליא עם הרבה סובלנות ומקצועיות דיוק ועמידה בזמנים שאין לתאר.

פנינה ספיבקממליצה בחום

אנחנו רוצים לאודות לך על התקתוק בתיק המורכב שלנו ,עמידה בלוחות הזמנים הצפוף , הצלחת להעמיד לנו את המשכנתא הכי טובה שיש בפרק זמן שלא ניתן לדמיין שהיינו מצליחים בלעדייך. השקעת מאמץ ויצירתיות ולא חסכת מאתנו אף עדכון , היית זמינה בכל שעות היום וענית על כל השאלות שהיו לנו , הדרכת אותנו לאורך כל הדרך על כך תודה רבה.

שרון מדניממליצה בחום